X
تبلیغات
رایتل

کشمکش‌هادرباره حجامت از دیروز تا امروز  چاپ

تاریخ : یکشنبه 1 بهمن‌ماه سال 1391 در ساعت 20:18

حجامت از آن پدیده‌هایی است که درباره‌اش زیاد حرف زده‌اند. زیاد و ضد و نقیض. عده‌ای گفته‌اند حجامت یک امر اعتقادی است که سنت درمانی اسلام بوده و با این حساب، دیگر نیازی به تحقیق و بررسی علمی ندارد. عده‌ای هم در مخالفت با این نظریه گفته‌اند که حجامت جایگاهی در طب رایج ندارد و با این حساب، اصلاً نباید مورد بررسی قرار بگیرد. حرف‌های بینابینی هم درباره این پدیده کم نبوده است.  

 

منبع : پیک سلامت

ادامه ...

با غلبه سودا آشنا شوید  چاپ

تاریخ : پنج‌شنبه 28 دی‌ماه سال 1391 در ساعت 13:13

این افراد طبیعت سرد و خشک دارند.

افرادی لاغر اندام بوده و استخوان بندی نازکی دارند . خواب آنها کم بوده و به غذاهایی با طبع گرم و انواع شیرینی و شوری بیشتری تمایل دارند . زود گرسنه و زود سیر می شوند .

در فصل بهار راحت ترند و فصل پاییز برای آنها فصل خوبی نیست و بیشتر هوای گرم را دوست دارند . سودایی ها دقیق ، منظم ، دوراندیش و اهل حساب و کتاب هستند و گاهی بسیار نکته سنج می شوند به عبارت بهتر مو را از ماست می کشند ، به همین خاطر مناسب کارهای بازرسی و حسابرسی می باشند . در کارها تلاش زیادی می کنند ولی کم احساس و کم انرژی می باشند .

ادامه ...

تحقیقات جدید حجامت در آلمان  چاپ

تاریخ : سه‌شنبه 26 دی‌ماه سال 1391 در ساعت 20:40

یوهان آبل (JOHANN ABELE ) پزشک آلمانی در کتاب خود با عنوان " حجامت شیوه ی درمان آزمون شده " که در سال 1997 چاپ شده، در مورد حجامت می گوید:

"من اعتقاد راسخ دارم که نه تنها امروز بلکه برای همیشه،‌ امر حجامت را در درمان بیماری ها نباید نادیده گرفت. حجامت پدیده ای است که در خود تنظیمی کردن عملکرد بدن انسان دخالت دارد. امری که هرگز با روش های دیگر نمی توان آن را جایگزین کرد... مطالعات ما نشان می دهد که در آلمان می توان 75 درصد بیماری ها را با شیوه های درمان طبیعی از جمله حجامت مداوا کرد. "

ادامه ...

حقایقی از کوکاکولا  چاپ

تاریخ : سه‌شنبه 26 دی‌ماه سال 1391 در ساعت 17:32

کم و بیش شنیده ایم که نوشابه هاى گازدار براى سلامتی زیان آور هستند، گرچه کمتر به این هشدارها توجه می کنیم اما تاکنون به استفاده هاى گوناگون آنها یا مزایایشان هم فکر کرده اید؟ سایت TOPSGLOBE استفاده های گوناگون و بعضاً عجیبی از "کــوکــاکــولا" را ذکر نموده که مطالعه آن خالی از لطف نیست. به نوشته این سایت مهمترین عناوین استفاده های گوناگون کوکاکولا بشرح زیر است :

ادامه ...

گندم مدرن، یک سم مزمن و مهلک است  چاپ

تاریخ : دوشنبه 18 دی‌ماه سال 1391 در ساعت 09:33
 
یک متخصص کاردیولوژی در مطالعات جدید خود هشدار داده است که گندم مدرن یک سم مزمن و کامل است که مصرف آن بتدریج منجر به مرگ می‌شود.  
ادامه ...
   1       2    >>